Často kladené dotazy

Wifi kamery

Wifi kamera je přesně to co potřebujete, pokud chcete mít oči i tam kde je zrovna mít nemůžete. Ano, opravdu, wifi kamery jsou vlastně okem takového kamerového systému, který přijímá snímaná data prostřednictvím WiFi spojení. Přitom se může jednat jak o obraz, tak i zvuk. Objekt sledovaný wifi kamerou pak mohou autorizovaní uživatelé pozorovat všude tam, kde mají přístup k internetu (samozřejmě je ke sledování potřeba i nějaké přehrávací zařízení s připojením k internetu, jako je například telefonní mobil, tablet, stolní počítač nebo notebook).

Systémy Jablotron

Poplachové systémy (nebo také zabezpečovací systémy, alarmy) mohou být v bezdrátovém provedení. V těchto možnostech vede první ligu na našem trhu společnost Jablotron, výrobce poplachových systémů, které se instalují bez nutnosti použít kabely. Pokud už máte hotový dům a nechcete pokládat kabely, využijte tuto možnost. Systémy jsou spolehlivé a jejich ovládání je přizpůsobené českému trhu. Ať už se jedná o byt, garáž, chatu či obchod s alarmy od Jablotron se jejich bezpečí výrazně zvyšuje. GSM kamera firmy Jablotron se mimo jiné běžně používá i na střežení zahrad, dětí a nemocných osob.

IP kamery

Kromě zaznamenávání obrazu mají IP kamery i jiné funkce a za použití těchto funkcí dokáží IP kamery po síti přenášet i jiná než jen obrazová data. Detekce obrazu v pohybu, přenos zvukových dat, digitální vstupy a výstupy (spouštějí alarmy, rozsvěcují světla), sériové porty pro data nebo pro mechanismy na ovládání natočení zoomu kamery,. Tato “metadata” jsou nejdůležitější položkou pro volbu právě IP kamer (i když existuje a používá se ještě 6 dalších obrazových technologií), ačkoli právě IP kamery jsou ty nejdražší.

Bezpečnostní kamery

Bezpečnostní kamery v dnešní době umí nahrávat obraz, stejně jako zvuk. Pořízená data bezpečnostní kamery nejen že odesílají na určenou adresu,ale mohou je samy i ukládat. Pro přenos k záznamovému zařízení slouží kabely, ale mohou se využít i kabely počítačové sítě. Vy tak můžete snímání bezpečnostní kamery či bezpečnostních kamer sledovat odkudkoli. Potřebujete k tomu pouze internet a nainstalovanou bezpečnostní kameru na místě, které chcete sledovat.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku?

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře, telefonu, nebo emailu
Kontakty

Elektrokonečný s.r.o.

Nabízíme bezpečnostní řešení na míru a pomáháme tak zabezpečit Vás i Váš majetek.
Svatoplukova 218/3
691 83
Drnholec
IČO: 07597401
DIČ: CZ07597401
MapaZásady ochrany osobních údajů
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram